Kedi Klima

Lilyyyy6

Bazen soğukta klima açıyorum kedim arada duruyo bazen gidiyo önünde klimanın üşüyüp üşümediğini nerden anlıcam

6 CEVAP

Catsusam

Klima temizliğini yaptırdığınız sürece bir zararı olmaz demişti veteriner.

blue_hpood

üşürse zaten orada durmaz doğru bir bilgi değil, maalesef göz göre göre durup hasta olabiliyorlar. fazla soğuk açmamanızı tavsiye ederim. camlarda file/tel varsa en iyisi camları ve balkonları açmak. klima çarpabiliyor gerçekten.

Ayca00

Ben de çok merak ediyorum klimayı açmaya başlayacağız artık ama çarpar diye korkuyorum :/

Sevimcolak

Klima idrar yoluna pek iyi gelmez tahminimce usutebilir farkında olmadan insanlar bile fazla karşısında durunca çarpılıyor usutuyor bilemedim vallahi

cat_expert

direkt önünde yatmadığı müddetçe sıkıntı olmaz, üşürse zaten orada durmaz.

cat_expert

direkt önünde yatmadığı müddetçe sıkıntı olmaz, üşürse zaten orada durmaz.