N&D Mama Hakkında Duyuru

KimJeongguk

N&D 10kg mamaların artık kilidi yok sanırım. 6 ay önce somonlu almıştık kilit vardı yeşil pakette geldi bu sefer yine somonlu aldık mavi pakette kilitsiz geldi. İkiside orjinal mama baktım. Belki bilmeyeniniz varsa diye haber vereyim dedim. Kilit olayına göre almak isteyen olabilir. 🙌🏻

5 CEVAP

Minminik

bana veteriner 10kg mamayı önce 2kgsunu ayırıp geri kalanını kavanozda ağzını iyice kapatarak hatta kapakla kavonoz arasına hava geçirmeyecek bişey koyup kapağı öyle sıkmamı söyledi. 2 kiloyuda ayrı cam kavanoza koyuyorum ordan besleme yapıyorum

IIREMMM

biz de 10 kgluk halini ocak ayında almıştık hala devam ediyoruz o zamanlar kilidi vardı ama şimdi olmaması çok saçma olmuş :(

blue_hpood

zaten bir paketi 5000 lira falan olur, kilidini mi düşünen var:)

tengrist

Ringa balıklıda zipsiz geliyor ben sokak hayvanları için aldığım michonun boş paketlerine aktarıyorum. Bu konuda çok talep geliyormuş sanırım Petlebiden farminaya iletmem konusunda geri dönüş almıştım sizlerde yazın lütfen 10 kg mamayı zipsiz pakette yapmak akıl işi değil
Link;

Farmina İletişim

koroplastın "fermuarlı poşet" ürününden alıp onlara aktarıp saklayabilirsiniz. aynı mama poşetlerindeki gibi zipi var. ben küçük boyunu 30a almıştım geçen ay.