Kedim Çok Halsiz Ve Kusuyor

lavicst

kedim 3 gündür çok halsiz ilk gün ve sonraki gün yediği her şeyi kustu veterinere götürdük serum bağladılar, röntgen çektiler röntgende de bir şey çıkmadı. Bugün kanlı ishal vardı ve hiç iyi görünmüyor ölü gibi yatıyor bir şey de yemiyor.

3 CEVAP

NurAnnLynn

öncelikle çok geçmiş olsun röntgende bir şey çıkmamışsa kan tahliline baktırın mutlaka kanında enfeksiyon olabilir veya viral bir hastalık kapmış olabilir onların da testleri var mutlaka yaptırın sonuç verecektir diye düşünüyorum en koda sürede iyileşir umarım

Cook

İlk önce veteriner değiştirin.Halsizlik ve kusma birçok hastalığın sonucu olabilir,röntgende bir şey yok diyip serum takıp yollamaları çok sorumsuz bir davranış.Ankaradasınız sanırım,Dante veteriner kliniğini(Süleyman hoca),İlgivetpol(Samet hoca) öneririm.Kanlı ishal de başladıysa gençlik olma ihtimali yüksek.Acilen hemogram baktırın ve tedaviye başlayın,saatler bile çok önemli olabiliyor gençlikte.Geçmiş olsun.

blue_hpood

kanlı ishal ve hâlsizlik tehlikeli bir şey, yukarıdaki arkadaşı mutlaka dikkate alın derim.