Kedi Mama Fiyatları

kedi mamalarına nasıl bir ayda 110 tl zam gelebilir ya? Bu hayvanların mama alacak parası mı var acabaaa???

8 CEVAP

selinay41

%52 lik kesim sağ olsun ekmek bile 10 TL olacak kedi mamasını düşünemiyorum

Ayca00

Benim kedim sanayide çalışmaya başladı, olacak iş değil

HaydutveNazli

Artik sokaktaki canlari besleyebilen insan sayisi azaldi, gercekten cok uzuluyorum kendim mama alirken karta 12 taksite boluyorum ve sokaktaki bebisler icin bile olsa yine micho almaya calisiyorum ama gecen aydan bu yana 100 tl zamlandi.

Cemalchief

%30-40 zam geldi araliktan beri %100 olmustur ne dovizi artida bu zam. Dolar ocakta 11 miydi ayip yani herkes nerden kpsrtsam diyor

Cemalchief

Bu arada proplan kitten ben ekimde 180 tl ye aldim simdi 500 tl bandinda 1.5 kg mi bu nedir ya :D

Cemalchief

420 tl imis pardon, ama %150 zam gelmis

cat_expert

Mamalar ithal olduğundan döviz kurundaki hareketler nedeniyle zamlar kaçınılmaz.

Seçime kadar zamlar ertelendi seçim sonrası pompalamaya başladılar. Asıl zam temmuz’da asgari ücret zammı sonrası gelecek, distribütörlerle görüşüyorum yüzde 30 civarı daha zam bekleniyor tüm pet ürünlerine. Allah yar ve yardımcımız olsun.

Cemalchief

Abi zaten ocaktan beri %150 zam geldi, doviz %20 artti. Bunun mantigi yok acikcasi