Crystalin İle İlgili

Gamzecs

kutu üzerinde göz kulak ağız bakım solüsyonu yazıyor kedimin ağzı için nasıl kullanmalıyım? ağzına 1 kere fıs fıs olarak sıksam yeterli olur mu?

7 CEVAP

Ozlemcakil

Ben makyaj pamuk pedlerinden aldim ona fisfislayip oyle siliyorum direk sıkmama izin vermiyor pamuğa alisti

Cennet29

Sargı bezine yada makyaj pamuğuna sıkıp siliyorum kedimin dişlerini. Eğer silemiyosanız yanlardan 1 er fıs sıkın ama hergün değil hafta da 3 kere yeter

HaydutveNazli

Evet agzinin icine skabilirsiniz benim kedimin disleri kizarik diye skmami istemisti veteriner ama asla agzini acmadi. Veteriner hatirladigim kadariyla iki defa fiskatiyordu agzina.

Sevimcolak

Ben bir kez denedim kustu maalesef o yüzden cesaret edemedim tekrardan, pamuğa sıkıp silme şansınız varsa daha iyi temizlenir tartarlar

Minminik

damlalık ile deneyebilirsiniz, veya pipetle
pipeti kesin yarıdan , bir ucunu elinizle kapayın pipetin içine sıkın (bu spreyi asla kapaktan açmamı söledi vet etkisi geçermiş) sonra sanki pipetle içirirmiş gibi minik minik verin kediye

Dmlyumak

Benim kedimin diş etleri kızarık olduğu için günde 1 kez sıkmamızı önerdi veterinerimiz. Eşim kediyi tutuyor ben de ağzını sağ ve sol yandan açarak sıkıyorum, tek başına olmuyor. Ama jel formunda olan çıkmış zorlanıyorsanız ondan alın. Ağzına pamuk yardımıyla sürmeyi bilemedim ya zor olur.

Sevimcolak

Dmlyumak Crystalinin mi jel formu çıkmış?