Köpeklerde Göz Kızarıklığı

NurAnnLynn

Merhabalar ben köpek sahibi olmadığımdan bu konuda bilgi sahibi değilim fakat sokakta gördüğüm beslediğim neredeyse her köpeğin gözü kuramızı kan toplamış gibi gözüküyor bu neyden kaynaklıdır ne yapabiliriz ve çok ciddi bi probleme yol açar mı ? çok üzülüyorum öyle görünce ( fotoğraf çok net değil fakat fikir olması açısından ekledim )

2 CEVAP

NurAnnLynn

kırmızı* kuramızı diye çevirmiş klavye

Sevimcolak

Benim sokakta beslediklerim uykudan uyanınca böyle oluyor genellikle gün içinde geçiyor