Yavru Kedide Mantar

FFECEE

1,5 haftadır baktığım yavru bir kedi var tahminimce annesinden ayırmışlar daha çok küçük arka patisi karnı ve de şimdi meme kısmında yara gibi bir şey yayıldı,yayılmadan önce veterinere danışmıştım aşınmıştır vs demişti ama danıştığım başka kişilerde mantar olabilir dedi banada öyle geliyor yavru kedide mantar için ne iyi gelir

3 CEVAP

Cemalchief

Veteriner wood isigi ile bakmasi lzim

blue_hpood

valla acilen kesin tanı koydurup tedaviye başlayın derim illet bir hastalık, kaşıntısı da çok kötü, rezil bir şey.

Kesinlikle bir hekim görmeli yakından, mantar için funit diye mantar ilacı var vet tavsiyesi ile kapsülü 6 ya bölüp bir doz olmak üzere her gün verilir.
Terbisil sprey kullanın ve vitamin desteği ile atlatabilirsiniz. ilk 14 gün kullanım öneriliyor geçmediği taktirde 21 güne uzatılıyor.