Sürekli Miyavlıyor

yumipili

sokakta bi kedi var 3-4 gündür özellikle geceleri karga gibi ses çıkarıyor miyavlama da değil, mama veriyorum 5 dakika susuyor sonra yine başlıyor daha 1.5-2 aylık anca vardır. fiziksel sorunu yok koşarken bile bağırıyor. sebebi nedir bunun fikri olan? ilk defa böyle bir şey gördüm. asla susmuyor.

2 CEVAP

Fistik23

Annesini arıyordur annesi yoksa annesini bulmaya çalışın annesi yoksa eve alın dışarda yaşayamaz tek başına

blue_hpood

annesinden ayırıp getirmiş bir gerizekâlı olabilir. aynı durumda bir kedi buldum, beslerken kadının biri cama çıktı. bir de ne öğreneyim, kızı istiyor diye annesinden ayırıp başka ilçeye getirmişler. hayvan susmuyor. daha 1-1.5 aylık.. çevreye bir sorun. annesi ortalarda yoksa eve alabiliyorsanız eve alın derim. kendi başına yapamazlar..