İdael Kilo Nedir

Fistik23

Dişi Kedim kısırlaştırmadan önce 3.150 gramdı,1 yaşında kısırlaştırma dan sonra 2.850 Gr düştü 48 saatte haliyle zayıf gözüküyordu veterinerimiz 3.150 Gr ken 4 kilo olması gerek dedi kedim şuan 3.400 Gr civarı ve bize kilolu geliyor 4 kilo çok değil mi eski hali 3.150 Gr onu ne kilolu nede zayıf gösteriyordu 1 yaşında dişi tekir kedi kaç kilo olmalı ?

12 CEVAP

Ozlemcakil

O biraz vucut yapisiyla ilgili benim buyuk kizim 6 .5 kilo cok fit kücugum 5.5 kilo tavşan gibi gorunuyor , irki boyu önemli ama 3.400de toplu gorunmesi icin bayagi uraf tefek kemikli olmasi lazim diye dusunuyorum

Fistik23

bencede normal ama vetrinerimiz 4 kilo olsun diyor 7 aylık değil 1 yaş 2 aylık teşekür ederim sizin kedinizde çok tatlı fotograflara bakdıysanız onlarda 4 5 aylık sadece son fotografta 1 yaşında bir fotograf daha yüklüyeyim en iyisi tam net çıkan

Fistik23

Yemesi normal mama kabı boş olduğunda mama kabını yalıyor aşırı hareketli kısırlaştırma dan öncede sonrada bir fark yaratmadı aynı enerjide koskoca evde deli gibi koşuyor bazen yanımdan bir gölge geçiyor korkuyorum tabi anlık olarak sonra bizim kedimiz olduğu aklıma geliyor rahatlıyorum :)

Ozlemcakil

Biraz zayif ama zamanla alir diye dusunuyorum buyuk kizim 2 yasindan sonra aldi gerci biz hep acana verdik mamayi protesto edince proplana gectik o zaman aldi ama hala fit

Fistik23

Ufak zaten çok büyük bir şey değil uzanınca enine boyuna ozaman boyu uzun ama yürürken küçülüyor ama

Fistik23

Fotoğraf ekledim bakabilirsin yeni

KimJeongguk

Kilosu gayet iyi 4 kilolara kadar çıkmasına gerek yok kedinizin.

Ozlemcakil

Kediniz 7 aylik filan mi heniz ebatlari ufak sanki benim 1.5 yasina kadar buyudu 13 aylikken kisirlastirdim şu an normal gorunuyor buyudukce kilosu da artar zaten

Ozlemcakil

Cok tatliymis masallah buvaraad

Mmtklndr

Bende kedim kilo alsın istiyorum veterinerler sağlık sorunu yok kedinizin kilolu olması iyi bir şey değil diyorlar. 7 8 ay civarında 3 kilo

Mmtklndr

Kedinizin sağlık sorunu yoksa korkmayın zamanla kilo alıyorlar

Mmtklndr

Bende kedim kilo alsın diye çok uğraştım vets plus’ın somon yağını denedim faydası oldu eski haline göre daha fazla mama tüketiyor. Çevremdeki kedi sahipleri royal canin iştah açıyor kilo aldırır demişlerdi benim kedimde hızlı kilo alımı yapmadı aşırı mamaya düşkünlüğüde yok sabah akşam tüketiyor bazı kediler mamaları bitene kadar mama kabının başından ayrılamıyorlar benim kedim öyle değil bütün kediler aynı olmuyor demek ki☺️