Reflex Plus Mama

feridertm

Reflex plus kısırlaştırılmıs kedi maması kullanan varmı nasıl acaba

2 CEVAP

Cakeyta

Reflexi ben sokak kedilerine kullaniyordum kendi kedinize kullanmanizi hic onermem

KimJeongguk

Arkadaşım 4 senedir kullanıyor çok memnun kedisinin tüyleri pasparlak yumuşacık ama bence bu mamayı tercih etmeyin içerik açısından iyi değil kedinize böyle mamaları uygun görmeyin. Arkadaşım öğrenci olduğu için kullanmak zorunda kalıyor ama sizin böyle bir zorunluluğunuz yoksa bu ve bu kalitede mamaları tercih etmeyin.