Yem Saklama

kaan187

12 kiloluk yem aldım ve pakette delik çıktı, bunu nasıl saklarım hepsini 3 er kiloluk poşetlere koysam olur mu?

2 CEVAP

blue_hpood

mamanın bayat olup olmadığına emin olun, bunu dışında paketinde saklamak elbette en iyisi. ufak bir şeyse koli bandı yapıştırabilirsiniz. çok büyükse cam kavanozlarda muhafaza edebilirsiniz. plastik önermem

Minminik

bana veteriner 10kg mamayı önce 2kgsunu ayırıp geri kalanını kavanozda ağzını iyice kapatarak hatta kapakla kavonoz arasına hava geçirmeyecek bişey koyup(yağlı kağıt ve poşet geçirip üzerine kapağı iyice sıkıyorum) kapağı öyle sıkmamı söyledi. 2 kiloyuda ayrı cam kavanoza koyuyorum ordan besleme yapıyorum