Mama Karşılaştırma Duyurusu, Hangi Mama Alınmalı

Minminik

https://petdoktoru.com/kedi-mama-kiyaslama/
bu siteden kafasında soru işareti olanlar karşılaştırabilir, hills kullanıyordum başka bir sitede daha kötü içerik denmişti, burda herkes o ilginin yanlış mamanın iyi olduğundan bahsedince devam etmiştim, şimdi burdada veteriner hekim inceleyip düşük puan vermiş.
zaten bebekken iyi beslenmemiş çocuğuma hills alıyordum evde 10kg mama var sanırım nd'ye geçeceğim.

1 CEVAP

tengrist

Kahramanbaykus Bahsettiğiniz site burası mı bilmiyorum ama bir göz atın isterseniz.
Burada Hills için çok kaliteli benim kedime çok iyi geldi falan diyenler var ama bana göre ne olursa olsun asla bir fiyat performans ürünü değil, et yerine hayvansal gıda unları kullanıyor ama fiyatı anlam veremediğim bir şekilde kasaplardaki etle yarışıyor.