Klimalı Evde Kedi Bakımı

Ayca00

Merhaba, kedimi klimanın çarpmasından korkuyorum. Siz nasıl bir yöntem izliyorsunuz?

4 CEVAP

potisko

Merhaba, klimayı yukarı doğru çalıştırıyorum. En düşük ayarında kullanmıyorum ama yani ortamı buz gibi yapmıyorum. Bu zamana kadar herhangi bir sorun yaşamadık hiç.

blue_hpood

camlarınızda/balkonunuzda file/tel varsa en güzeli camları balkonları sürekli açık tutmak. klimayı açarken de fazla soğuk, buz gibi olmamasına dikkat edin, klimanın altına oturmasın mümkünse.

Ayca00

Merhaba, sağlamlaştırdığımız bir telimiz var kaldığı odanın camında ama güneye baktığı için içerisini daha sıcak yapıyor. Bizde o yüzden klimayı çalıştırmayı düşünüyoruz artık 23/22 derecede

cat_expert

üzerine vurmadığı sürece bir şey olmaz.

Oda buz gibi bile olsa unutmayın onun kürkü var soğuktan kolay kolay etkilenmez, sıcak onlar için daha zorlayıcıdır.