Kedim İştahsız

Quincy

Merhabalar, henüz yeni 1 yaşına girmiş kedim var ve iştahı bebekliginden beri çok az . Bebekken de annesinden az emerdi ve mamalari elimizle yedirir biberonla beslerdik. Büyüdü fakat hâlâ iştahı az, sadece yaş mamalara karşı iştahla yaklaşıyor. Kuru mama alternatifleri denedim fakat mama ile ilgili değil sanırım. Somon yağı kullanmayi düşünüyorum, sizin bir öneriniz var mı?

4 CEVAP

byzkpln

Bende somon yağı önerecektim. Şuan bebek dişi bir kedimiz var. Erkek çocuklar yarını yokmuş gibi yemelerine almışmışım. Dişi azdık yiyip geri çekiliyor ben zorlamazsam asla mamaya yaklaşmıyor aç açına oynayıp zıplıyor. Yaş mamadan tatlı kaşığı kadar koyup kuru mama ile öyle zorla yedirebiliyorum başında durmam gerekiyor birde. Somon yağı siparişi verdim henüz elime ulaşmadı. İlk kedimdede yavruluktan kullanmıştım. Marka olarak 2 ürün arasında çok kararsız kaldım. Biri mutomin organics marka Norveç somon yağı ötekide biofeline marka balık yağı. Biofeline daha çok yorum vardı okuyup incelediğimde bundan sipariş verdim. Yarın ulaşır sanırım elime geldiğinde deneyeceğim ilk kedimde işe yaramıştı bundada umarım işr yarar 🙏🏻

Mmtklndr

Bu siteden vet’s plus ın somon yağını aldım haftada iki sefer birer sıkım kuru mamasına sıktım
Bir ay bu şekilde tüketti. İştahı açıldı eskisinden daha fazla mama tüketiyor

Mmtklndr

Bu siteden vet’s plus ın somon yağını aldım haftada iki sefer birer sıkım kuru mamasına sıktım
Bir ay bu şekilde tüketti. İştahı açıldı eskisinden daha fazla mama tüketiyor

Quincy

Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için. Bende biofeline ile vetsplus arasında kaldim. Omega değerleri vetsplus da daha iyi ama biofeline içeriğinde de Norveç balığı yazıyor, ikisinden birini alacağım sanırım. Dediğiniz gibi erkek kedim çok iştahlı, bu kız sanırım formuna dikkat ediyor yemek istemiyor :))