2 Aylık Henry Adında King Charles Oğluma Mama

Anilkuran

2 aylık henry adında king charles oğlum var. Pro plan markasından puppy boy sensetive digestion mamasını aldım fakat iri taneli olduğu için yemede zorlandığını farkettim. Aldığım mamayı daha sonra kullanmak için saklayıp yeniden daha küçük taneli mama almak istiyorum. Bu konuda görüş ve önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. Tavziye edeceğiniz tavuklu mama haricindeki mama var mı ( derileri çok hassas olduğu için tavuklu mamadan kaçının diye duymuştum) bu konudada bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim :)

3 CEVAP

Feronia

O mamayı saklamayın, atın veya sokaktakilere verin. Ben de Acana Classics serisi öneririm. Wild Coast da güzel bir çeşidi o serinin.

Anilkuran

Teşekkür ederim acana serisini inceliyorum hemen @feronia @akitalove

akitalove

Acana red classic öneririm proplan dan kat kat iyi ayrica mamayi yumusatarak da verebilirsiz az bisey ılık su katarsaniz yumusar