Kedimin Büyük Tuvaleti Neden Parçalı?

Dmlyumak

Kedimiz için hills lifli ve normal mamayı karıştırarak veriyoruz. Malt kullanıyoruz, bunun dışında laxatech isimli bir ürün kullanıyoruz. Tüm bunları parçalı tuvalet yapmasını engellemek adına veterinerimiz önerdi. Hala parçalı yapıyor. Bu durumu yaşayan var mı varsa nasıl aştınız yorumlarınızı bekliyorum.

5 CEVAP

blue_hpood

parçalı yapması bir sorun mu? benimki de böyle kaka yapıyor.

Minminik

hafif kabız benimkide böyle veterinerim 1ml çok fazla olmadan zeytinyağı içirmemi söyledi

grsaras

Benim kedimde böyle yapıyor ve buraya sormuştum herkes sağlıklı olduğunu söylemişti ve gördüğüm kadarıyla başka kedilerde böyle yapıyor endişelenecek bir şey yok bence

Ozlemcakil

Benimki de buna benziyor vetimiz sorun yok dedi hergun yapiyorsa sorun olmaz demisti

benim kedimin de böyle normal