Kısırlaştırdan Sonra Ağrıları Olur Mu

dudukiz

şuan evde yanımda doktor ağrı kesici vurmuş tabi ameliyattan sonra etkisi geçince ağrısı başlar mı ?

1 CEVAP

Mini2019

Merhaba, Kedilerin acı eşiği çok yüksektir. benim kedimin ağrısı aşırı olursa ben her halinden anlarım... oturuşu değişir. ağrıyan yerini yalar.. gözleri sürekli kısıktır. acı acı miyavlar gibi...
Siz de normalin dışında bir tepki görürseniz ağrıyla ilişkilendirebilirsiniz ama bu ağrısı olduğunu da ispatlamaz tabii..