Ev Yemeğinden Kuru Mamaya Geçmeye Çalışıyoruz Marka Tavsiyeleriniz Neler ?(5 Yaş Boston Terrier)

Serenavakka

Merhaba 5 yaşından büyük boston terrier köpeğimiz var köpeğimiz ev yemeği ile besleniyordu kuru mamaya geçmeye çalışıyoruz fakat çok seçici (şimdiye kadar pedigree markasını denedik başarılı olamadık)şuan alıştırma süreci olarak konserve mama ile karistiyoruz fakat içinde kuru mama görünce yemeyi reddediyor

1 CEVAP

KimJeongguk

Kaliteli güzel bir mama alın seçici ise Acana, ND gibi. Bunları da yemezse eğer birçok markayı teker teker deneyin illaki damak tadına uygun bir mamayı bulacaksınızdır. Seçici hayvanlar maalesef bu konularda bu şekilde uğraştırabiliyor.