Kediler Ne Sıklıkla Kusar

Silablgn

Kedim son 2 3 ayda 3 kere fln kusmuştur ve mamasını bütün olarak kusmuş biraz endişelendim tüylerini kusmaya çalışıyor olabirmi normelmidir bu durum harektlerinde fln bir anormellikde yok veya yemesinde fln

6 CEVAP

Silablgn

Ve nedense eve yabancı biri geldiğinde oldu çok fazla seviyolar bunaltıyolar strese giriyor stresten yapıyor olabilirmi

malt veriyor musunuz? benim kedim hiç kusmuyor malt veriyorum tüy yumaklarını dışkı ile atıyor. malt veriyorsanız hala kusuyorsa bir problemi olabilir

Silablgn

Malt aldıydım yediremedim sevmedi önerebileceğiniz bir marka varmı

Cennet29

Ben zoovital kullanıyorum memnunum. Yemiyorsa elinize fındık kadar sıkın ve kedinin diline yada damağına sürün. Damağa sürseniz daha iyi olur. Kedinizi de bunaltmalarına izin vermeyin ben kimseye kedimi elletmiyorum.

Cennet29

Mamayı bütün olarak kusması da hızlı yediği için olablir. Strese girip çabuk çabuk bitirdiyse kusmuştur. Kedinizi strese sokan hiç bişeye müsade etmeyin

vet's plus almıştım. gayet güzel yiyor. kusması da yok. dışkıyla atıyor tüy yumaklarını