Erkek Kedim Ergenliğe Girmedi Hala

kedimedisever

8 aylık British kedim var hala ergenliğe girmedi ne zaman girerlee

6 CEVAP

tengrist

yok o british çiftleştireceği için girmemesi sorun.

ergenlik dediğiniz kızgınlık sanırım. girmemesi daha iyi değil mi :) bunun idrar püskürtmesi var. bağırması var gece gece. benim kedim 1 yaşında girdi. sorun yok.

kedimedisever

Bizimki geçen baktı daha büyüme aşamasında şimdi kısırlaştırmayalım dedi işte evde başka kedi daha sahiplendim ona bir şey yapmasın diye kıaırlaştırmak isityoeum

kedimedisever

Kısırlaştırıcam veterinerde kızgınlığa girene kadar büyürler dedi kısırlaştırmayalım şimdi dedi.

HaydutveNazli

Biz ergenliğe girmeden 7-8 aylıkken kısırlaştırdık gelişimi gayet iyi, veteriner yeni yapılan araştırmalarda gelişime engel olmadığını belirtti

HaydutveNazli

Sorun olacagini sanmiyorum oglum suan 5.5 kg gayet saglikli cok sukur