Kedimin Dışkısı Değişti?

Rabiy4

Önceleri mama olarak proplan kullanıyorduk daha sonra kilo yaptığını fark ettim brit care diyet mamasını denedim ve bu mamaya gecis yaptığımızdan beri kedim cok cıvık ve kokulu kaka yapıyor şimdi hills mamaya geçiş yaptık marka farkından dolayı ancak şuanda durum aynı ve tüm poposu dışkı oluyor açık kahverengi şekilde dışkılıyor ve her seferinde yıkamak zorunda kalıyoruz maalesef konuyla ilgili yardımcı olabilecek varsa lütfen yazın

7 CEVAP

Cemalchief

Tavsiyem proplana geri donun ve probiyotik alin

Ozlemcakil

Kademeli gecis yaptinizmi azar azar karistirarak mama degisimlerini sık yapmissiniz bagirsaklari alisamamiski arkadasim 8 gunde yavas yavas yapiyor ama benimkiler zaten kabiza yatkin oldugundan ben hemen gecis yapiyorum, britten genel olarak ishal yaptigini belirten yorumlar var benim kizlarimda bile yumusama yapmisti , brite cok yavas gecis yapmaliydiniz

Rabiy4

Önereceğiniz probiyotik markasi var mi bu tür konularda hiç tecrübem yok

Rabiy4

Brit care mamayı bugun arastirdim aslında bizim evlatta cok sık kabız oluyor zeytinyağı verip geciriyoruz ilk defa boyle birseye rastladim probiyotigi deneyecegim proplanin probiyotigini denediniz mi daha once? Nasil bilginiz var mi

Ozlemcakil

Hala mi ishal , hic duzelme yok mu , probiyotik hic kullanmadim ki 😔

Cemalchief

Proplan forti flora

Karamelito

Benim de kedim yanlış mama seçiminden dolayı ishal olmuştu veteriner hekime götürdük unique mama verdi. Bu mamaya başlayınca kedimin dışkısı düzeldi.