Kedim Kustu Bakar Mısınız?

Ayca00

Merhaba sabah geldiğimde kedim sarımsı kokusuz kusmuştu. Dün çok hareketliydi onunla alakalı olabilir mi? Veya bir haftadır kedi çimi veriyoruz onunla alakalı olabilir mi? Şu an suyunu içiyor mamasını da yiyor.

3 CEVAP

blue_hpood

zannetmiyorum, benimki de bu hafta içinde 2 kere sarı tüy kustu; muhtemelen malt yetersiz geliyor, ben de maltı değiştireceğim. mutlaka malt kullanın, ben de çim kullanıyorum hatta öneriyorum fakat sanırım tek başına yetersiz.. iyi bir malt kullanmak gerekiyor.

blue_hpood

sarı kusmuk safra ile ilgiliymiş, bu da midede rahatsızlık olduğu anlamına geliyormuş, internette de midenin boş olması ve mide duvarının tahrip olmasıyla ilgili olabilir yazıyor. benimki bu hafta içinde ikinci kez kustu, sanırım bir muayene ettirmekte fayda var.

Ayca00

Malt ve probiyotiği arttırmak gerektiğine inanıyorum ben de. Mamasını da yiyor çok şükür suyunu da içiyor, demek ki tüyle alakalı