2 Aylık Kedide Eşya Düzeni

ozinom

arkadaşlar merhaba,2 aylık bir kedi yakında sahipleneceğim,eşyalarını aldım,kedi 2 aylık olduğu için ne nerede bulabilir mi?wc yi antreye,yem kabını 4-5 metre uzağına ,yatağını da salona koymak gibi?yoksa hepsini 1 er metre arayla yan yana mı koymalıyım?teşekkürler
bir soru daha sorayım izninizle,kediyi sahiplenir sahiplenmez hemen aşıya götürmeli miyim?yoksa bir kaç gün sonra mı daha uygun olur ?

16 CEVAP

ozinom

teşekkürler ayben ve alaca hocam, kedi daha gelemedi 10 günü varmış sürekli bekle diyor sahibi ben de mecburen bekliyorum,eşyaları erken aldım biraz sanırım :)...anne kedinin 4 yavrusu vardı,veterinerlerde sokaktan bulup bulup yavruyu bu anneye emzirmek için bırakıyor ,şuanda 7 yavru oldular,bizimkisi de sağolsun hep sona kalıyor süt konusunda o sokaktan gelenlerin hastalık taşımasından da korkuyorum, açlıktan ölmeden şu yavrucak bana bir ulaşıp tek başına yem yiyebilse başka birşey istemeyeceğim..kedi sahibine de birşey denmiyor..el mahkum bekliyorum.