İdrarda Kan Olabilir Mi

munevver_leo

merhaba işaretlediğim yer kan olabilir mi? Sadece bir kez buldum galiba kumunun kendinde turuncu parçalar var o olabilir mi ? Kedimin enerjisi yerinde iştahında da bir sorun yok.İdrar ya da kaka yaparken herhangi bir zorlanma, bağırma da yok.

3 CEVAP

blue_hpood

idrar tahlili yapılması gerekir muhtemelen. benim tavsiyem bir gün içerisinde şırıngayla bolca su içirip idrar tahlili yaptırın, hiçbir şey yoksa bile içiniz rahat eder.

munevver_leo

tamamdır çok teşekkür ederim

munevver_leo

ve rengi çok açık