Royal Canın İyi Midir?

Sansbaby

Kedim 10 yaşinda ishal sorunu icin royal canin gastro kullandık çok iyi geldi ama İnternetteki yorumlar beni korkuttu. Veteriner bu mamayı önerdi böbrek sağlığı içinde iyi olduğunu söyledi. Bilgisi olan bana yardımcı olabilir mi

2 CEVAP

Sansbaby

Hekim dışında baska birinden daha duymak içimi rahatlatti var olun 🙏❤️

KimJeongguk

Merhaba Royal Canin'in veterinary serisi harikadır mama yorumları sizi korkutmasın kullanabilirsiniz gönül rahatlığı ile bu mamayı.