Biyokimya Testi Yapan.

Bulut--

Yakın zamanda biyokimya testi yapan var mı? Ne kadar ücret istediler?

6 CEVAP

Tugbablc

Benim dün bir klinikle muhabbetim oldu bununla ilgili. 1800 lira istediler

Sansbaby

Yakın zamanda yaptırdım ultrason ve ilac mama masraflari da vardi o yüzden net bi fiyat bilemiyorum ama kediniz yas almadan yaptırın. Benim kedim 10 yaşinda daha önce hiç check UP yapılmadı veterineri keşke 2 yas daha önce olsaydı dedi😔😔 dalağında kitle var iyi mi kötü mü bilinmiyor çünkü biyopsiyu kaldıramayabilir dedi

Bulut--

Kıyamam. 🥹
Çok geçmiş olsun. İnşallah atlatır yavruu. Teşekkür ederim öneriniz için..

burcingltkn

KEDINIZIN SORUNU BELIRLENDI MI

mart ayında 1150 lira ödedim 12 parametre için bir de yeniden toparlanıp bu ay sdma yaptırdım maalesef sınıra yakın çıktık takviyeye başlayacağız erken fark etmiş olduk diye seviniyorum. temmuzda büyük bi zam gelecek hatta sdma testine gelmiş bile maalesef 1-2 ay önce aradığımda 1k demişlerdi yeniden laboratuvara sorunca 1.5 diye döndüler temmuz sonrasına yeni bir zama kalmamak için yaptırdım ben de iyi oldu önlem alacağız :') aşınız iç dışınız vs varsa yakın zamanlı halledin stok yapmaya bütçeniz varsa iç dış temin edin :((

BerruEce

Bize 3 4 ay önce 700 lira demişlerdi ama şuan net bilmiyorum 1000 den aşağı yoktur bizde yaş olduğu için yaptıramadık geçmiş olsun tatlışa