Kedimin Çenesinde Bundan Çıktı Çok Korktum Bilgilendirir Misiniz Lütfen

Yaren103

Kedimin çenesinde bundan çıktı çok korktum bilgilendirir misiniz lütfen

2 CEVAP

Cennet29

Cristalin kedi spreyi alın ve her gün pamuğa sıkıp çenesini nazikce silin. Yaş mama verdikten sonra özellikle silerseniz iyi olur. Çünkü oraya bulaşanları kediler temizleyemiyo ve sivilce oluyo

Sevimcolak

Cennet Hanıma katılıyorum her gün silerseniz 1haftaya düzelir diye umuyorum.