Böyle Bir Şey Yaşayan Var Mı?

Proximaa

Kedimin kuyruğunda ve testilerinde tüy dökülmesi ve derisinde kirlenme gibi lekeler var. Çene altı aknesi zaten yaşıyoruz aynısı testislerinde de oldu. Kuyruğunda da insanlardaki siyah noktalara benzeyen akneleri var. Geçen gün kuyruğunu dr. Animal spreyle sildiğimde o lekeler falan gecti.(Zaten çenesine düzenli olarak bunu uyguluyordum) Veterinere de götürdük. Bir cihazla baktı ve mantar değil ama bazı mantarlar kendilerini göstermez dedi. Sadece mamasına alerjisi olabilir dedi bu yüzden mamasini da degistirdik ama hala duruyor. Baska bir krem falan da önermedi. Daha önce bunu yaşayan var mı? Mantar ise bilmemiz lazım. Evde bebek var bulaşması çok büyük sorun olur. Lütfen yardım

2 CEVAP

Ozlemcakil

Beyaz kedilerin cogu alerji oluyor biz veterinerden hipoallerjik mama aldik duzeldi , virbac hipo mama aldim ben ,ne akne ne yara hepsi gecti, alerjide sadece mama degisikligi degil hipoallerjenik veteriner mamasi daha ise yariyor ben bir suru farkli mama alip sinir olup anladim:((mantar olsa mantar derdi herhalde, zaten ışıkla bakinca anliyorlar gecmis olsun

blue_hpood

kediniz kısır mı? yağlı kuyruk sendromuna benziyor bu.