Kedim Kalorifer Peteğine Takıldı Ve Çok Şükür Evdeydim Ve Kedimi Kurtardım Ufak Şişliklerle Düzeldi

Bazı çözümler buldum ama emin olmadığım petekler çalıştırılinca sorun olur mu yada başka bir çözümü var mi

3 CEVAP

120*60 kedi tuvalet önü paspası alıp kestim internette böyle bir çözüm gördüm başka bir öneri var mi ne yapabilirim

Cennet29

Paspas fikri güzel. Benimki de geçen gün kirliliğin deliklerine takıldı ödüm patladı bişey olacak diye. Tırnakları abuk subuk yerlere giriyor cok dikkat etmek lazım

Sezgek

Aynı şey benim de başıma geldi ömrümden ömür gitti nasıl korktum anlatamam ben hemen çıkarmayı başarmıştım çok şükür bir şey olmadı ama zaten kalorifer üstüne de annemin evinde çıkmıştı orda çalışıyordu kalorifer sıcak olduğu için üstüne yatmayı seviyordu biz adanada yapmadığımız için bir kez bile görmedim gittiğini