Kedim 5 Doğurdu Ama Hiç Sütü Yok Ne Olacak?

kedim cuma sabahı itibariyle 5 doğurdu fakat memelerinde hiç süt yok yavrular memelere gidiyor ama nafiile bu durumkda ne yapmalıyım yavrulara zarar gelmesinden korkuyorum lütfen yardım edin

5 CEVAP

kedimin doğumu uzun sürdüğü için ne olduğunu pek anlayamamıştım ama şuan daha iyi süt geliyor yeterli olup olmadığından emin değilim veterinere götüreceğim doğum sabaha karşı gerçekleştiği için veteriner bulma şansım olmadığından aklıma petlebi geldi :) ayrıca teşekkür ediyorum size de :)

Heiter

Sebebini öğrenmeniz için bir veterinere gitmenizi tavsiye ediyorum. Bir sorun olduğu ortada.
Kedi sütleri var, veterinerde de oluyor sanırım internette de. Hiç kullanmadığım için marka veya fiyat bilgisi veremiyorum malesef. Eğer sizin beslemeniz gerekecekse, zor bir süreç sizi bekliyor olacak.
Yapılacak en iyi şey, acilen bir veterinere danışmak. İnşallah geçici bir durumdur :/

çok teşekkür ederim :))

merhaba sonuç ne oldu benimde kedim doğurdu fakat hiç sütü yok