Kedim Suyunu Döküyor

lucithecat

merhaba. kedime su koyduğumda kabıyla oynuyor sürekli suyu döküyor patisini suya sokuyor sonra da ıslak patisini duvara sürtüyor kabı da deviriyor. sürekli suyuyla oynuyor ayrıca az da su içiyor gibi geldi bana. bunun için ne yapabiliriz? kabını ve yerini de değiştirdim hala aynısını yapıyor

2 CEVAP

Minminik

Bi yemek tabagi ile deneyin(agzi genis) birde yapinca kizin 1 haftya anliyor

selinay41

Bende aynı sorunu yaşadım günde 10 kere dokuyordu ağzı geniş büyük bir kaseye koydun şimdi sorun yok