Seçici Kedime Mama Önerisi

Instant71

Merhabalar, 2 yaşındaki kedimi geçen yıl kuru mamaya geçirmeye baya uğraştık en son Royal canin savour exigent mamayı bulduk 1 yıldır aralıksız yiyordu bir kaç gün once mamayı yememeye başladı yaş mama ve haslanmis tavuk yiyor ancak bu mamayı yemiyor. Şuan aynı şekil seçici kediler için extra lezzetli farklı bir kuru mama arıyorum önerisi olan yazabilir mi acaba ?

3 CEVAP

KimJeongguk

Proplan delicate serisi de seçici kediler için bi deneyin isterseniz.

KimJeongguk

Birde Exclusion sığır etli mama yeme garantilidir denemediyseniz deneyin.

blue_hpood

gerekli aktiviteyi tamamladıktan sonra her öğünde mamayı önüne koyup yemiyorsa yarım saat içinde kaldırın. bir sonraki öğünde tekrarlayın. en fazla bir gün dayanır:) doğada yemek seçimi yoktur. mama kedinize iyi geliyorsa yemiyor diye değişmenize gerek yok.