Bahçede Baktığımız Yavru Kedi

Casperbeyy

Arkadaşlar bahçemizde annesinin terk ettiği bir yavru kedi var ,sahiplendirmeye çalıştık ama kimse istemedi.bundan bir hafta önce bir hayvan saldırmıştı antibiyotik kullandık iyi şu an .ama bir anda arka ayaklarına tam basamamaya başladı.veterinerler de biliyorsunuz ateş pahası.götüremedik de.fotoğraflarını ekliyorum daha önce başına gelen var mı?yürüyor aslında ama biraz zorlanıyor gibi .yarın hayvan hastanesine götürmeye çalışacağım ama içim hiç rahat değil sadece incinmiş olabilir mi yoksa ciddi bir şey midir

3 CEVAP

blue_hpood

saldırıda sinirler veya eklem zarar görmüş olabilir, bakılmadan anlaşılması biraz zor..

Casperbeyy

Saldırıdan sonra çok iyiydi ama yarası bile iyileşti sonra böyle oldu :(

Sevimcolak

Üçüncü resimde tam anlayamadım da iki tanesi bacağının üzerinde biri sırtına doğru tüy değişikliği var da ısırılmış olabilir mi tekrardan