Hayvan Dostunuzun Ölmesinden Hayatta Daha Ağır Olan Bir Şey

Seashell

Hayvan dostunuzun ölmesinden hayatta daha ağır olan bir şey varsa da ben bilmiyorum

2 CEVAP

salihaondag8

Gerçekten çok zor onlarsiz bir hayat çok acı sizi anliyorum Allah rahmet eylesin kediniz mi vefat etti acaba neden vefat etti çok üzüldüm sizin adınıza Allah'tan kolaylık vermesini diliyorum bu acı çok zor ama herşeyde olduğu gibi unutmuyorsunuz ama alışıyorsunuz mecbur çok zor 🌼🤗😔

salihaondag8

Onlar bizim can dostumuz ailemizin bir üyesi hayatımızın bir anlamı oluyor ve onları kaybetmekten başka dunyada bence daha kotu birşey yok onlarla daha uzun yaşamak istiyoruz ama bu bizim elimizde değil malesef onlarda canlı ve ölüm anı gelince yapacağımız birşey yok ama siz biliyorum ki onun için elimizden gelenin en iyisini yaptınız kendinizi üzmeyin lütfen