Kedimin Patisinden Eve Kaka Dağılıyor

persefoni

Öncelikle merhaba, bastet kuma geçtiğimizden beri 2-3 keredir kedimin patisine kakası yoğun bir şekilde yapışıyor ve eve dağılıyor ve kaka katı sıvı da değil yani. diğer kumda böyle bir problem yaşamamıştık ama o da çok tozutuyordu. bu olayı nasıl önleyebilirim kum önerisi olan var mı (ve kumdan mı oluyordur bu olay) çok teşekkürler şimdiden🥺

5 CEVAP

Sevimcolak

İnce taneli kumlarda yapışma olmuyor genelde sizinki hangisi? Mır mır, Akkum, Cango, My Cat aktif karbonlu.. bunları denedim memnun kaldım hangisi uygunsa alıyorum Vancat alırdım ama çok toz yapıyor hayvanın solunumuna zarar verir diye artık almıyorum.Bir de k kabını yıkadıktan sonra iyice kurularsaniz daha iyi olur bazen nemli kalıp kumun yapısını değiştirebiliyor

persefoni

cevabınız için teşekkürler, ya nemli de kalmadı aslında iyice kuruladım. ince taneli kum da:( kalına mı geçsem acaba

persefoni

cevabınız için teşekkürler, ya nemli de kalmadı aslında iyice kuruladım. ince taneli kum da:( kalına mı geçsem acaba

Sevimcolak

Kalın taneliyi de deneyin bakalım ikisini karıştırarak da denenebilir kalın taneli ayaklarını acıtmasın bu arada maşallah kediniz çok tatlı sağlıklı bir ömür versin Rabbim🙏 😍😍

blue_hpood

kediniz kaç aylık? benim kedim 2 yaşında, pelet kullanıyoruz, böyle bir sorunla karşılaşmadık. 1 aylık civarı bir kedi aldım sokaktan, onda benzer durumu yaşıyoruz, kakasını örterken üzerine basıyor genelde