Kopek Maması!!!

Yarengunes0

Kopegıme veterınerın verdıgı mamadan aldık ağız kokusu dıskısında çok koku yaptı onu bıtırdık başka mama aldık Onu hıc sevmedı o daha vok koku yaptı onerebılecegınız yavru kopekler ıcın mama var mı?

7 CEVAP

eğer içeriği güçlü bi mama istiyosanız orijen veya acanaya bakalbilirsiniz, fiyatı biraz daha uygun olsun isterseniz de brit care, n&d gibi mamalara bakabilirsiniz. bunlar benim tavsiyelerim tabiki her köpeğe her mama iyi gelmeyebiliyor.

Yarengunes0

Hem uygun çünkü sıkıntılarımız var hemde güzel bir mama istiyorum

*********dan bir bakin bence maddiyatiniz duzelince alırsınız iyilerden

eltarcin

Orijen Freeze Dried köpekler için iyi bir seçim olur. Instinct, Orijen'de olabilir.
Daha uygun fiyatlı; Now Fresh, Wildfield, Go!, N&D
Daha da uygun fiyatlı; Brit Care, Profine olabilir.

Yarengunes0

Teşekkür ederim hepinize alacagim:)

GokceKya

N&D düşük tahıllı yavru köpek mamaları var tavuklu ve narlısını benim köpeğim çok sevdi. Fiyatı da uygun. Ona da bakabilirsiniz.

Yarengunes0

Teşekkür ederim :)