Kedim Ne Zaman Dogum Yapar

Osubusu

İtalik Yazımerhaba kedim 64. Gununde son bir haftadie hareketleri hep ayni bir fark goremiyorum vucud isisini da duzenli olcuyorum dogum yaklasinca dusuyormus. Kedim bugun de dogum yapmayacak gibi gozukuyor. En gec ne zaman dogum yapar ya da veterinere goturmeli miyim surekli kucagimda gobegindeki hareketleri goruyorum yeme icmesinde degisim yok

14 CEVAP

Anonymus827062

65 günü beklemez çoğu zaman. Gün hatası vardır sen de. Onun bir kaç günü mutlaka daha vardır. Günü geldiğinde aşırı derecede miyavlayarak uyaracak ve akıntıları başlayacak. Ciftlestigi günden itibaren sayma. En az bir hafta ileri at. Her ihtimale karşı;) hayırlı doğumlar

Anonymus827062

Can kötü cevap vermez iyi çocuktur saygılıdır. Bazen yazım dili farklılıklar gösterebiliyor ha bir de yaş unsuru var tabiki:) sağa sola kosusturmasi güvenli bir yer arayışından. Sürekli sevdirir olduğundan daha şımarık haller sergiler doğrudur bizim yaramaz da öyle

canakavi

  1. gününün olduğundan nasıl bu kadar eminsin :) çiftleşme sonrası döllenme sürecide var

Amedsoner

Bence siz ona doğum yapacağı uygun bir koli içine de yatak temiz örtü filan serin arada sırada oraya götürüp sevin. Sessiz ve rahatsız edilmeyecek ortam arıyordur. Belki evinizde bulamıyor bu ortamı . O yüzden siz sağlamaya çalışın. Hamilelik gunuyle ilgili ise ciftlestikken biri hafta sonrayi kabul etmekte fayda var. İyi günler

canakavi

Hayırlı olsun umarım hepsi sağlıklı bir şekilde yaşarlar hayatlarında şans dilerim onlara. İlk yorumda anlayacagınızı sandığım için öyle kısa bir sekilde cevap verdim galiba yanlış anlaşıldım.

Osubusu

Tesekkurler en azindan boyle cevap verebilir baskasi da gunden emin degilim ama yuvarlayinca bu civarlarda 9. Haftada oldugunu biliyorum en azindan huzursuz gozukuyor ama akinti vs gormuyorum sik sik miyavlayip kucagima geliyor fazla durmayip miyavlayip baska yere gidiyor surekli bu halde gobegini oksatmayi seviyor surekli govek oksuyoruz kolayca atlaticaz insallah

Osubusu

Şuanda üç tane yavru geldi ara ara kasılıyor dördüncü de gelecek sanırım herşey çok hızlı oldu internette okuduğum çoğu belirtileri yaşamadık aniden doğurmaya başladı kucağımızda

Anonymus827062

Gözünüz aydın:)))

Osubusu

Önemli değil teşekkür ederim ^^

Osubusu

Yorum yapmak icin yapiyorsunuz sanirim

Osubusu

Tesekkurler en azindan boyle cevap verebilir baskasi da gunden emin degilim ama yuvarlayinca bu civarlarda 9. Haftada oldugunu biliyorum en azindan huzursuz gozukuyor ama akinti vs gormuyorum sik sik miyavlayip kucagima geliyor fazla durmayip miyavlayip baska yere gidiyor surekli bu halde gobegini oksatmayi seviyor surekli govek oksuyoruz kolayca atlaticaz insallah

Osubusu

Kucağımda göbeğini okşatırken su geldi yarım saat önce arkadaşlar beni yanında istiyor sık sık kendini yalıyor henüz doğum başlamadı ama bu gece doğum yapacak sanırım göbeğine masaj yaptırıyor kalkınca yanından miyavlıyor ara ara kasılma yaşıyor

Osubusu

Teşekkürler ^^ 5 yavrumuz oldu

Osubusu

Resim açıklamasını girin