Kedi Maltıı ??

buduu

Bı sürü malt denedik ama en başlarda hevesli yiyor sonradan zorla kafasını tutup yediriyorum şu an biofeline kullanıyoruz ona da aynısını yaptı bitmek üzere (zorla) ne alabilir ne önerirsiniz önceden vets plus kullandık ona da aynısını yaptı şu an diğer kullandiklarim aklıma gelmedi ne önerirsiniz

9 CEVAP

iremdemiry

gimcatı denediniz mi acaba? bolovia sevmeyen kedi görmedim hiç ********dan yorumlara bakıp öyle karar verebilirsiniz

Cakeyta

Benim kedimde de tam tersi olmustu. Asla yemiyordu, patisine suruyordum mecbur yalamak zorunda kaliyordu. Boyle boyle alismaya basladi artik cok seviyor malti. Biz vets plus kullaniyoruz. Malt zaten az miktarda verildigi icin kaliteli bir malt alip sevmese bile patisine surerek verebilirsiniz bence

iremdemiry

bi bolovia’ya bakmanızı öneririm yorumları da inceleyin muhakkak genelde hiç malt yemeyen kediler müptelası olmuş, bi tık pahalı ama. Bir de Dr.Clauder kullanmadım ancak tüy konusunda çok etkili bir malt olduğunu duymuştum. Yine de sizin yorumlarını okuyarak karar vermeniz en makulu olacaktır

iremdemiry

bi bolovia’ya bakmanızı öneririm yorumları da inceleyin muhakkak genelde hiç malt yemeyen kediler müptelası olmuş, bi tık pahalı ama. Bir de Dr.Clauder kullanmadım ancak tüy konusunda çok etkili bir malt olduğunu duymuştum. Yine de sizin yorumlarını okuyarak karar vermeniz en makulu olacaktır

Sevimcolak

Vetriline diş paste malt macununu önerebilirim içeriğindeki mikro gümüş ve kızılcık hem diş plaklarinın önlenmesini sağlıyor yani ağız ve diş sağlığını koruyor hem de tüy yumaklarina iyi geliyor seçici kediniz var anlaşılan bunu sevmeyen kedi görmedim tek sıkıntılı yanı veterinerden almak :/

LimonBey

Kesin çözüm vetprive malt

blue_hpood

patisine sürün, yalamak zorunda kalacaktır zaten

buduu

Çok teşekkür ederim önerileriniz benim için önemli hepsine bakacağım, bir de dişlerimizde gingivit var diş jeli vermişti vet ama geçmedi ek olarak ne yapabilirim bu durumu yaşayan var mı mesela dış fırçalanabilir fırçalanmasa da olur demişti bizim vet acaba onun etkisiyle mi yani ağzındaki koku yüzünden mi yemek istemiyor diye de düşünmedim değil

buduu

İremdemiry Gimcati denemedim çünkü 230 gibi bı fiyatı var ve budunun tüyleri baya uzun olduğu için maltlarimiz çabuk bitiyor malum zamlardan sonra daha uygun bir şey arayisindayim

Cakeyta vets plusu da uzun süre kullandık ama bı sure sonra yedireniyorum bu sefer de tüy topagi kusmaya başlıyor, cinsine göre tüylerinin ne kadar uzun ve çok olduğunu söylemişti vetimiz o yüzden normalden bı tik daha fazla veriyorum malti