Kedim Yalnız Kalıyor.

Mayask

Merhabalar,

3 aylık dişi kedim var.. çalıştığımız için uzun saatler yalnız kalmak zorunda kalıyor. 09.00-19.00 arasında ve bazen iptal edemediğim durumlar yüzünden daha geç eve gitmek zorunda kalıyorum. Dışarı dışkılama veya herhangi problem yaşamadık ama ben çok vicdan yapıyorum. Daha önce hiç evcil hayvanım olmadı, genelde kedi o, yalnız kalabilir diyorlar ama küçük olduğu için üzülüyorum. Bu şuan için kediye herhangi sıkıntı yaratıyor mudur ?

4 CEVAP

Sevimcolak

Bir arkadaşı olsa yaşına uygun çok iyi olur aslında bütün gün birbirlerini kovalarlar:)

Mayask

Evet ama ona da benim cesaretim yok :(

Mayask

Evet ama ona da benim cesaretim yok :(

KimJeongguk

O zaman eve döndüğünüzde güzelce oynatıp sevin ki sizin olmadığınız zamanlar günün %90'ını uyuyarak geçiriyor çünkü topladığı enerjiyi atsın. Gün içerisinde yanlız kalabiliyorlar çok sıkıntı olmuyor önemli olan eve geldiğinizde ona bolca ilgi göstermeniz.