Lojmanlarda Kedi Bakımı Hakkında..

Hilalgrcn

Günlerdir uyuyamıyorum bu konu yüzünden lojmana taşınma ihtimalimiz var ve yönetmelikte kedi-köpek beslenmez ibaresi var maalesef. Gerekçeleri bit pire veya herhangi sağlık sorunları bulaşması riski. Asla sahiplendirmek ve göndermek istemiyoruz çünkü başka bir yere uyum sağlayabileceğini düşünmüyorum bize çok alıştı.Veterinere bile giderken çok stres oluyor böyle bir durumu düşünmek dahi istemiyorum.
Çok üzgünüm, böyle bir durumla karşılaşan var mı ne yapmalıyım?

2 CEVAP

blue_hpood

yani bu yasal mı değil mi önce onu araştırın. kafasına göre biri yapıştırmışsa hiçbir şey yapamazlar. fakat yasalsa başka yolları düşünün, gerekirse başka bir yere taşının.

Dann

Daha önceden aldığınız ve bakıyor olduğunuz evcil hayvanınızı bırakamazsınız yasalara göre. Lojmanların geneli ile ilgilenen birime durumu iletin öncelikle. Evcil hayvanımız var fakat böyle bir yönetmelik kararı var ne yapabiliriz şeklinde.