Kedimden Salya Akıyor

mehmet456

Bahçemde beslediğm kedimin ağzının sol kısmından yaklaşık 1 aydır salya akıyor.Bazen ağzının kenarında sarı balgamsı bir şekilde birikiyor.Yemek yemesinde sıkıntı yoktu.Ama son 1 haftadır salyası akınca rahatsız olup yemeğini bırakıyor.Ne yapmam lazım yardımcı olursanız çok sevinirim...

1 CEVAP

Sevimcolak

1 ay dediğiniz için zehirlenmeyi eliyorum yoksa ilk aklıma gelen o olur salyada, dişlerinde sorun olabilir ağız içinde yara olabilir ciddi boyuta gelmiş çürüğü varsa olabilir çene altından veya ağız içinde batan bir şeyin olmadığına da eminseniz diş sorunuysa veterinere gitmek gerekiyor geçici tedavilerle düzelmiyor maalesef