Kedim Gece Uyutmuyor

sinza

Merhaba, Kedim (9 aylik disi) son zamanlarda gece bagirmaya beni uyandirmaya calisiyor.. yemesi icmesi normal, aksam da normal bi sekilde vakit geciriyo ama ben yatinca bagirmaya yatak odasinda dolaplara ziplamaya basliyor, ne yapmam gerek ?
Tessekkurler..

4 CEVAP

bsecnl

kısırlaştırılmayan kedilerde normal bir davranış

Eliflal245

Büyük ihtimal kızgınlık dönemine girdi

sinza

1 yasindan once anne olmasin diye tavsiye ettiler.. gecermi bu donemi ne kadar surer, ne yapmam lazim,yeme icme vs.?

Reyaura

Ayda birkere kizginliga giricek genelde 1hafta 10gün içinde bitiyor 3 4 hafta sonra tekrar başlıyor. 3Ay sabrediceksin .