Felicia Mı Happy Cat Mi?

Ates2810

felicia kısırlaştırılmış somonlu ya da happy cat kısırlaştırılmış somonlu? hangisi daha iyi sizce? felicia numune deneme şansım oldu, yedi fakat uzun vadede sağlık sorunu yaratabilecek bir mama mı, bilmiyorum.

2 CEVAP

Serroxx

Felicia orta segment bir mama. Açıkcası happy cat markasını çok bilmiyorum ama kedim yavruyken yaklaşık 3 ay Felicia kullandım. Bir sorun yaşamadık🤌🏼 şuan hills kullanıyorum , sadece Felicia da biraz ağız kokusu oldu gibi
Mamalar çok pahalı olmaya başladı maalesef ama gücün varsa üst segmentlerden almanı tavsiye ederim

Ates2810

@Serroxx teşekkür ederim yanıtınız için.