Acil Britsh Short Air Kedim Yemek Yemiyor Saklanıyor

Yeni britsh shortair kedi sahiplendim yalnız eve hala alışamadı hep saklanıyor yemeği de yemiyor ne yapmalıyım.

2 CEVAP

alkisona

Kaç gün oldu geleli?

Kedimekim

Herhangi bir sağlık durumu yoksa size alışamadığı için olabilir. Eğer yavru değilse bu alışma süreci daha uzun da olabilir. Onunla oyun oynamaya çalışın sizden zarar gelmeyeceğini hissettirin. Eğer yaş mama vermediyseniz bir de yaş mamayla yanına yaklaşmayı deneyin kediler yaş mamaya dayanamıyor genel de. Ayrıca kedi otu kedilerin sakinleşmesini sağlıyor yattığı yere kedi otu koyarsanız belki bir faydasını görebilirsiniz