Yavru Kedi Çok Acil!!

blue_hpood

arkadaşlar sokaktan aldığım yavru kediden bahsetmiştim. aşırı ağız kokusu vardı. pazartesi dernek vasıtasıyla iç dış parazitini yaptırıp muayene ettirecektim fakat bugün halsizlik sezinledim. hava sıcak ondandır dedim, bir de kendi kedimden dolayı odadan çıkarmıyordum, o yüzdendir dedim. saatlerdir yemek yemedi, rc yaş mama verdim, yemedi. süt tozu verdim, yemedi. elime aldığımda bağırıyor. sevdiğimde mırıldanırdı, mırıldanma yok. yürüyüşü ve oturuşu tuhaf. şu an tam 10 dakikadır bıraktığım şekilde kımıldamadan duruyor. aşırı endişeliyim, bilgisi olanlar lütfen dönüş yapabilir mi?

20 CEVAP

Ozgvl

Durumun sadece parazit olması iyi bir şey ilaçta etki ettiği için iyileşeceğini düşünüyorum. Umarım bir an önce yuva da bulursun. Ne kadar zor olduğunu tahmin ediyorum. 🙏🏽

blue_hpood

https://share.icloud.com/photos/072lhgH7twcjariThAIUn0oTQ

şu şekilde oturuyor 20 dakikadır

blue_hpood

bilgili kimse yok mu?

Ayca00

Veterinere götürebilme veya arayabilme durumunuz var mı? Sıkıntılı gözüküyor yavrucak

blue_hpood

aslihan_e kakasında parazit buldum!! çok mutlu oldum diyebilirim.
bunun dışında bugün kaka yapmıştı odayı domestosla temizlerken içeri kaçmasın diye tutayım dedim. ikisi de delirdi, kedim ona saldırdı, araya girdim, paramparça oldum. şu an hâlâ kutuda duruyor. acilen sahiplendirmem lazım.. benimki gerçekten tehlike yaratıyor onun için.