Kedimin Irkı Ne? Lütfen Yardım Edin.

Arkadaşlar merhaba. Sokakta bulduğum yavru kediyi kıyamayıp eve aldım ve artık bizimle yaşayacak. Ama bir Arkadaşım cins olabileceğini söyledi. Eğer cins ise ona göre araştırma yapıp ona daha iyi bakmak isterim. Bilgilendirirseniz çok sevirim. Teşekkürler şimdiden.

13 CEVAP

Kedimekim

Bence cins bir kedi. Tekir olabileceğini düşünüyorum. Bi veterinerinize danışın

emrezrtrk

Annesi veya babası tekir ama bir tanesi tüylü bir cins olabilir eğer veterinere giderseniz veteriner aşı karnesine hangi cins olduğunu yazar

Zeynepnurk

Mix bi kediye benziyo tek cinsli değil annesi babası farklı cinsler gibi

thecatlover

melez gibi ama çok şirin :)

akitalove

Melezse de daha iyi bakmaya çalişın :)

Yavru iken anlaşılmaz. Biraz daha büyüsün anlaşılır

Ama büyük ihtimalle Maine coon gibi görünüyor

Zeynepnurk

Veterinerler anlıyorr

Zeynepnurk

Karışık bir cins ise mix olduğunu söylüyor

Tekire pek benzetemedim ama bilemiyorum. Danışacağım ama 1 hafta hatta daha uzun bir süre gidemeyeceğim vizeler dolayısıyla. O yüzden belki burada bilen biri çıkar diye :)))

emrezrtrk

Tekirle mavi rus kirmasima benziyor

Derdedermanim

Tekir bir cins değil renktir her ırkta tekir kedi olabilir sokak kedileri mix ırklardır.Farkedermi?

tekir olduğunu düşünüyorum ama siz yinede bir veterinere sormalısınız bence