Besleyici Yiyecek

Zeynepnurk

Kedim 4 yaşında kısırlaştırılmış erkek kedi ona evde en besleyici yiyecek olarak neler vermeliyim zararı olmayan sağlıklı şeyler gibi....

4 CEVAP

bsecnl

burda bir arakadaş kedisi için kendi hazırladığı yemekleri veriyordu hatta aşı falanda yaptırmıyodu ismini hatırlayamadım ona ulaşabilirseniz size yaşına ve kilosuna göre tarif verebilir

dilege

Light ton balığı (normal konserveler aşırı yağlı oluyor) olabilir, aynı zamanda evde ızgara pişen diğer balıklardan da verilebilir. Yoğurt çok faydalı. Tabi ev yapımı olmalı, market yoğurtlarının zaten bizler için de faydası yok. Ciğer, havuç, yer elması üçlüsünü çok seviyor bizimki. Bazen içine yumurta sarısı da koyuyorum. Biraz pirinç de eklenebilir. Aynı zamanda balık ve sebze kombinasyonları (brokoli veya kabakla) da yapabilirsiniz.

Zeynepnurk

Dilege senin kedi ne güzel yiyor maşallah :))))

dilege

Obur bizimki anca yetiyor bünyeye :)