Kedim Neden Böyle Yaptı

Gamzecs

Normalde tuvaleti geldiğinde miyavlardı ama bu sefer miyavlamadı bende diziye daldığım için tuvaletin önünde beklediğini görmedim su içmek için kalktığımda tuvaletin önünde bekliyordu bende kapısını açtım tuvaletine girdi kumu kazıdı her zamanki yaptığı gibi tuvaletini yaptı üzerini kapattı ve çıktı çıkarken aniden koşturmaya başladı ve koştururken de 2 tane kaka yaptı neden böyle bir şey yaptı sizce kumu tertemiz çünkü bütün kumunu döküp tuvalet kabını yıkadım güzelce kuruladım ve yeni kum koydum temiz bir kuma girdi yani

8 CEVAP

blue_hpood

tuvaletini her zaman ulaşabileceği bir alanda bırakın. bir daha olacağını sanmam.

Cennet29

Kediniz tuvaletine gitmek için neden sizi beklemek zorunda ki onu anlamadım. Her zmn kendi kendine kolayca ulaşacağı bi yerde olmalı tuvaleti..

Minminik

ilerde çişini tutması böbrek sorunu yaratabilir lütfen sizi beklemesine gerek kalmayacak bir yere koyun kumunu, koku yapıyor diye kapatıyorsanız kapıyı aktif karbon , active clean ürünü alın

kirke

tuvaletten ciktiktan sonra kediler kosar bu normal kosarken benimki de arada kakasini yapiyor, eger sac falan yutmussa poposunda kakasi kalabiliyor kosunca dusuyor biizmki butun evi oyle kosusturmustu, belki de kakasinin bitmedigini anlamamistir.

Sezgek

Kedinizin tuvaletine her an ulaşabilmesi lazım yoksa çok sıkıntı yaşayabilirsiniz büyük ihtimal bir arkadaşın dediği gibi ip ve ya saç yutmuş o da poposunda takılı kaldığı için panikle koşuşturmuş olabilir hafifte beklemekten kabız olduysa çıkmamıştır tam ama en önemli nokta kedinizin size ihtiyaç duymadan tuvaletine ulaşabilmesi

Gamzecs

arkadaşlar evimiz kutu kadar maalesef o sebeple odalara koyamıyorum tuvaletini balkonda olmadığı için mecburen tuvalete koydum kum kabını bir yere gittiğim zaman tuvaletin kapısını açık bırakıyorum ama gün içerisinde tuvaletin kapısını açık bırakamıyorum kumu kokmuyor aktif karbon kullanıyoruz kumu için fakat giderlerimizden koku geliyor o sebeple tuvaleti geldiği zaman kapıyı açıyoruz o şekilde yapıyor tuvalet kapısı için kedi kapısı taktırıcam sanırım çözümü bu şekilde buldum

CakilYavrukus

Çok nadir de olsa tuye yapısır düşebilir koşarken, ya da kıl vardır tren gibi gelir arkasından

blue_hpood

benim evim de kutu kadar tuvaleti mecburen koridorda. açıkta bırakamıyorsanız her zaman ulaşabileceği bir çözümünüz olmalı, kedi kapısı mantıklı