Kedim Eve Geldim Odasina Mamasini Kusmus Sizce Niye Ciddi Mi

Irmgns9

9 aylik erkek bir kedi

8 CEVAP

Zeynepnurk

Ya çok yemek yemiştir ya da kendini çok yalayınca tüyleri topladığı için rahatsız etmiştir midesini çıkarmıştır eğer kusmaya devam ederse üşütmüş olabilir

Gulsun_D

Kediler ot yedikten sonra kusarlar hatta midesindeki tüyleri atabilmek (kusmak) için ot yerler. En fazla haftada bir kusarsa problem yoktur. Daha çok kusuyorsa veterinere götürmenizi tavsiye ederim.

MinelG

Mama değişikliği yaptınız mı?

Irmgns9

Hayir

Irmgns9

Yani ciddi birsey deis dimi cok sukur

Zeynepnurk

Şuanlık öyle gözükmüyo kediler arada öyle kusar bizimkisine de oluyo arada :d

Irmgns9

Cok tesekkur ederim

deniz_berkan

Haftada 2-3 kusması normal değildir bunun dışında arada kusması normaldir tüyleri olabilir bizler gibi dönemsel mide bulantısı olabiliyor, benim kedimde ayda bir kusar endişelenmeyin.