Kedi Tırmalama

shorlock

KEDİM tırmalama tahtası yerine koltukları tercih ediyor . nane sürdüm etkisi olmadı ne yapmalıyım sence .naneden başka yöntem varmı

4 CEVAP

Zeynepnurk

Benim kedimde koltukları tırmalıyo malesef delik deşik ediyo :d

Kedimekim

Tırmalama tahtasına nane yerine kedi otu sürün yalnız bu kedi çimi değil. 'kedi otu' bir bitki ve bu ot kedileri sakinleştiriyor. Hatta oyuncaklarının içine bile koyulması öneriliyor. Bu otu tahtaya sürerseniz sürekli oraya yönelecektir. Bi deneyin derim

Zeynepnurk

Yapıcak bişey yok gibi :)

shorlock

teşekürler